Foto na plátně 40x30cm - na šířku

Tisk na plátno v rozměru 40x30cm (na šířku). Dlouhá životnost barev. Doručováno v ochranném tubusu. Určeno pro clip rámy nebo další možností je přilepení na zeď oboustrannou samolepící páskou nebo natáhnout na dřevěný rám a pověsit.

Foto na plátně 30x40cm - na výšku

Tisk na plátno v rozměru 30x40cm (na výšku). Dlouhá životnost barev. Doručováno v ochranném tubusu. Určeno pro clip rámy nebo další možností je přilepení na zeď oboustrannou samolepící páskou nebo natáhnout na dřevěný rám a pověsit.

Foto na plátně 60x40cm - na šířku

Tisk na plátno v rozměru 60x40cm (na šířku). Dlouhá životnost barev. Doručováno v ochranném tubusu. Určeno pro clip rámy nebo další možností je přilepení na zeď oboustrannou samolepící páskou nebo natáhnout na dřevěný rám a pověsit.

Foto na plátně 40x60cm - na výšku

Tisk na plátno v rozměru 40x60cm (na výšku). Dlouhá životnost barev. Doručováno v ochranném tubusu. Určeno pro clip rámy nebo další možností je přilepení na zeď oboustrannou samolepící páskou nebo natáhnout na dřevěný rám a pověsit.

Foto na plátně 70x50cm - na šířku

Tisk na plátno v rozměru 70x50cm (na šířku). Dlouhá životnost barev. Doručováno v ochranném tubusu. Určeno pro clip rámy nebo další možností je přilepení na zeď oboustrannou samolepící páskou nebo natáhnout na dřevěný rám a pověsit.

Foto na plátně 50x70cm - na výšku

Tisk na plátno v rozměru 50x70cm (na výšku). Dlouhá životnost barev. Doručováno v ochranném tubusu. Určeno pro clip rámy nebo další možností je přilepení na zeď oboustrannou samolepící páskou nebo natáhnout na dřevěný rám a pověsit.